למתקשים לתרום ב paybox
פנו ב"צור קשר" ונחזור אליכם

כיכר השבת-kikar: בין הזמנים בטבריה: תוהו ובוהו בתחבורה ציבורית

Share on facebook
Share on twitter
"אנחנו עומדים שעות על גבי שעות תחת שמש קופחת ובמקום שהחברה תדאג לנו, קיבלנו מכות מהפקחים", כך מתארים בחורי הישיבה את הסיוט בחזרה מהחופשה (ישיבות)
– כ"ה בניסן תשפא   21:59  07.04.21 
כיכר השבת-kikar: בין הזמנים בטבריה: תוהו ובוהו בתחבורה ציבורית "אנחנו עומדים שעות על גבי שעות תחת שמש קופחת ובמקום שהחברה תדאג לנו, קיבלנו מכות מהפקחים", כך מתארים בחורי הישיבה את הסיוט בחזרה מהחופשה (ישיבות) צילום: כיכר השבת-kikar
עשרות ואף מאות בחורי ישיבות, שיצאו בתחילת השבוע לנפוש לרגל בין הזמנים בעיר טבריה, כועסים. לטענתם, משעות הבוקר המוקדמות הם מחכים לאוטובוס ועל אף התחנונים, חברת סופרבוס לא מוכנה לתגבר את האוטובוסים.
"שעות על גבי שעות ניצלנו בשמש", מספר אחד הבחורים ל'כיכר השבת', "הגענו לתחנה המרכזית בטבריה בשעה 11:00 בבוקר ועד השעה 16:30 לא הצלחנו לעלות לאוטובוס", מתאר הבחור.
"בחברת סופרבוס, לה יש קווים מטבריה לערים החרדיות, יודעים שיש ביקוש חריג בימי בין הזמנים, אך אף על פי כן, היא לא חשבה לתגבר את האוטובוסים וגם לאחר עשרות פניות, עדיין היא התעלמה מהצורך הבסיסי שלנו".
"הבולט ביותר", מספר בחור אחר, "היה קו 969 של החברה, שמגיע מטבריה לבני ברק, כאשר תדירות הקו היא פעם בשעה ויש שעות שפעם בשעתיים, אך זה בימים כתיקונם, למה לא תיגברו וחיכו שנסבול".

זה הזמן להזכיר את התוצאות של הדו גלגלי בלי דין וחשבון, בלי רישיון, בלי טסט ובלי ביטוח ובלי מספר זיהוי

מה העמותות באמת רוצות לעשות לתחבורה בתל אביב וזה בלי שאר הערים בישראל

עיריית תל אביב, גופים עירוניים, עמותות ומלכ"רים והמחדל של הדו גלגלי בלי דין וחשבון

עיריית תל אביב, גופים עירוניים, עמותות ומלכ"רים והמחדל של הדו גלגלי בלי דין וחשבון עשו יד 1 נגד התושבים ותראו מה רשום ב pdf הבא. לא מספיק העמותות מחליטות בשבילכם/ן שהם/ן לא הרוב, אבל עכשיו נותנים להם/ן עוד מתנות על חשבון הציבור.

קרא עוד »