למתקשים לתרום ב paybox
פנו ב"צור קשר" ונחזור אליכם

כלבו-colbonews: מנכ"לית יפה נוף החלה לעבוד למרות שמינויה לא אושר

Share on facebook
Share on twitter
משרד הפנים קובע כי "אין להתחיל בהעסקת המנכ"ל לפני מתן אישור המשרד לחוזה", אך זה לא מנע מיו"ר דירקטוריון החברה יואב רמתי להודיע על תחילת עבודתה של המנכ"לית החדשה סאלי גליצנשטיין. משרד הפנים: "המסמכים הנדרשים טרם התקבלו". יפה נוף: "גליצנשטיין החלה לעבוד בתקופת ניסיון"

בועז כהן – פורסם בתאריך: 30.6.20 15:59

כלבו-colbonews: מנכ"לית יפה נוף החלה לעבוד למרות שמינויה לא אושר משרד הפנים קובע כי "אין להתחיל בהעסקת המנכ"ל לפני מתן אישור המשרד לחוזה", אך זה לא מנע מיו"ר דירקטוריון החברה יואב רמתי להודיע על תחילת עבודתה של המנכ"לית החדשה סאלי גליצנשטיין. משרד הפנים: "המסמכים הנדרשים טרם התקבלו". יפה נוף: "גליצנשטיין החלה לעבוד בתקופת ניסיון"
משרד הפנים עדיין לא אישר את מינויה של סאלי גליצנשטיין לתפקיד מנכ"לית התאגיד העירוני יפה נוף, וזאת משום שפרוטוקול ישיבת הדירקטוריון המאשר את הבחירה וחוזה ההעסקה שלה עדיין לא הגיעו לידיו.
כלבו-colbonews: מנכ"לית יפה נוף החלה לעבוד למרות שמינויה לא אושר משרד הפנים קובע כי "אין להתחיל בהעסקת המנכ"ל לפני מתן אישור המשרד לחוזה", אך זה לא מנע מיו"ר דירקטוריון החברה יואב רמתי להודיע על תחילת עבודתה של המנכ"לית החדשה סאלי גליצנשטיין. משרד הפנים: "המסמכים הנדרשים טרם התקבלו". יפה נוף: "גליצנשטיין החלה לעבוד בתקופת ניסיון" סאלי גליצנשטיין (צילום: דוברות נתיבי איילון)
ב-18 ביוני הודיעה עיריית חיפה כי גליצנשטיין נבחרה לתפקיד מנכ"לית יפה נוף. ביום ראשון שלח יו"ר דירקטוריון יואב רמתי, שאתמול (שני) נפסל מלשמש בתפקידו על ידי הוועדה למניעת ניגוד עניינים של נבחרים ברשויות המקומיות במשרד המשפטים, מכתב לעובדי החברה שבו הוא התייחס בין השאר למינוי של גליצנשטיין וכתב: "בתקופה זו הובלנו תהליך איתור ומינוי מנכ"ל קבוע לחברה. מבין שורה של מועמדים ראויים נבחרה הטובה ביותר – סאלי גליצנשטיין – בעלת ניסיון ניהולי ופיננסי רב בנתיבי איילון ובנתיבי ישראל, אשר מתחילה היום את תפקידה כמנכ"לית יפה נוף". זאת כאמור, על אף שמשרד הפנים לא אישר את העסקתה.

זה הזמן להזכיר את התוצאות של הדו גלגלי בלי דין וחשבון, בלי רישיון, בלי טסט ובלי ביטוח ובלי מספר זיהוי

מה העמותות באמת רוצות לעשות לתחבורה בתל אביב וזה בלי שאר הערים בישראל

עיריית תל אביב, גופים עירוניים, עמותות ומלכ"רים והמחדל של הדו גלגלי בלי דין וחשבון

עיריית תל אביב, גופים עירוניים, עמותות ומלכ"רים והמחדל של הדו גלגלי בלי דין וחשבון עשו יד 1 נגד התושבים ותראו מה רשום ב pdf הבא. לא מספיק העמותות מחליטות בשבילכם/ן שהם/ן לא הרוב, אבל עכשיו נותנים להם/ן עוד מתנות על חשבון הציבור.

קרא עוד »